Kód produktu: Porfix 200
Dostupnosť: Na objednávku
3,04€ 4,27€
Bez DPH: 2,53€
Vážení zákazníci, 
aktuálna situácia na trhu s murovacími materiálmi je vysoko premenlivá čo sa týka dodacích termínov a cien za tovary. Snažíme sa poskytovať vždy čo najpresnejšie informácie tak, ako ich obdržíme od dodávateľov, preto každú objednávku preverujeme jednotlivo. Z toho dôvodu považujte cenu a termín dodania z našej strany za platný až po zmene statusu Vašej objednávky na "Potvrdená objednávka". 
Výrobca Porfix aktuálne obmedzil objednávanie svojich výrobkov, na obnovení dodávok aktívne pracujeme. 

Tvárnica Porfix biela 200 hladká
Pozrite si našu ponuku tvárnic Porfix.

Stavebný systém PORFIX dopĺňajú priečkovky s dobrými zvukovo-izolačnými vlastnosťami. Priečkovky z pórobetónu, rovnako ako tvárnice, pohlcujú a uvoľňujú vlhkosť vzduchu. Pórobetónové priečkovky tak vyrovnávajú zmeny vlhkosti v miestnosti a umožňujú vodným parám prestup stenami. 
Popri mikroklimatických vlastnostiach oceníte najmä rýchlosť stavania a ľahké opracovanie priečkoviek bežným náradím. Všetky stavebné detaily, ako ozdobné výklenky či drážky pre elektroinštaláciu, vytvoríte s priečkovkami PORFIX rýchlo a jednoducho. Priečkovky PORFIX sa vyrábajú v pevnostno-objemovej triede P2-500 a priečkovka šírky 200mm aj v triede  P4-600.

Objednávajte v paletových množstvách (na palete 60 ks).

Doprava: Dopravné náklady nie sú zahrnuté v cene. Dopravu na miesto stavby zabezpečujeme kamiónmi alebo nákladnými autami zo skladu výrobcu alebo od lokálnych partnerov. Vykládka hydraulickou rukou. (preverte si orientačnú cenu prepravy a vykládky tu).
Hmotnosť a balenie
Balenie 60 ks/pal.
Hmotnosť cca. 17,3 kg
Rozmery
Dĺžka 50 cm
Šírka 20 cm
Výška 25 cm
Technické údaje
Spotreba na m2 8 ks/m2
Spotreba na m3 40 ks/m3
Tepelný odpor R 1,67 m2K/W
Pevnosť v tlaku 2 N/mm2

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Captcha
Štítky: murivo,