Už 28 rokov spoločnosť STAMIX prináša svojim zákazníkom materiály a produkty potrebné na výstavbu a zariadenie domov, bytov či záhrad. Spoločnosť vznikla ako rodinná firma v Piešťanoch, odkiaľ zásobuje svojich zákazníkov dodnes. Po transformácii do súčasnej podoby sa spoločnosť zameriava najmä na klientelu z radov koncových zákazníkov.

Spoločnosť sa orientuje na preverených dodávateľov stavebných materiálov či interiérových zariaďovacích výrobkov, čo pre zákazníkov znamená udržiavaný vysoký štandard kvality a hodnoty. 

Spoločnosť prevádzkuje aktuálne štúdio BALI Kúpeľne & Dvere , v ktorom zákazníkom ponúka sortiment obkladov a dlažieb, sanity, vybavenia kúpeľní a interiérových dverí. Priestor funguje ako showroom počas pracovných dní a soboty. 

Sortiment hrubých stavebných materiálov ako sú tehly, škridle, omietky, záhradné dlažby, komíny či izolácie spoločnosť dodáva buď zo skladov výrobcov prípadne z priestorov partnerských stavebnín na Slovensku.

Ako jedna z prvých spustila v roku 2005 spoločnosť vlastný e-shop zameraný na stavebný materiál a vybavenie kúpeľní, čím rozšírila svoju pôsobnosť na územie celého Slovenska. 

Ďakujem Vám, našim zákazníkom za dôveru v nás vloženú a veríme že našou činnosťou prispievame k úspešným realizáciám Vašich projektov.