Výrobcovia Velux
Kód produktu: SSS 0000
Dostupnosť: skladom u výrobcu
255,20€ 290,00€
Bez DPH: 212,67€

Dostupné možnosti

Velux SSS 0000 ľahká vonkajšia roleta na solárny pohon

Jednoduchá inštalácia a zníženie tepla zo slnečných lúčov až o 90% - poraďte si s horúčavou pomocou ľahkých vonkajších roliet VELUX. Vonkajšia roleta VELUX SSS ponúka skvelú ochranu proti teplu a zároveň aj zatemnenie. Táto účinná kombinácia vám umožní udržovať v horúcich dňoch v interiéri ideálnu teplotu a počas teplých nocí lepšie spať – to všetko jednoduchým stlačením tlačidla.

Hlavné výhody ľahkej vonkajšej rolety VELUX

Blokuje slnečné lúče pred dopadom na okno a citeľne znižuje teplo v miestnosti.
Roleta v najvyššej kvalite, ktorá vám dlho vydrží. Testovaná v extrémnych poveternostných podmienkach, aby mala optimálne vlastnosti po celý rok.
Efektívne zatemnenie vo dne aj v noci.
Odolná polyesterová tkanina.
Znižuje hluk.
Moderný dizajn.
Zlepšuje tepelnú izoláciu okna, čím uľahčuje udržanie tepla vo vašom dome v chladnejšom období.
So solárnym napájaním bez nutnosti vedenia káblov. Dodáva sa s vopred spárovaným ovládačom pripraveným na použitie.
Jednoduchá inštalácia zvnútra miestnosti.

Záruka 5 rokov.

Technické informácie

Odporúčaný sklon strechy pre inštaláciu 15–90°

Kompatibilné tiež so strešnými oknami predchádzajúcej generácie*

Napájanie solárnymi článkami zabudovanými v hornej časti

Komunikácia na platforme io-homecontrol®

Kompatibilná s VELUX ACTIVE with NETATMO

Kompatibilná s Apple HomeKit

Materiál a vlastnosti

Ľahká vonkajšia roleta VELUX SSS udržuje vo vnútri chládok a pohodu aj v tých najteplejších dňoch, pretože zabraňuje slnečným lúčom dopadnúť na okennú tabuľu. Tiež prispieva k dobrému spánku tým, že blokuje dopadajúce svetlo a znižuje hluk zvonku.

Ľahká nepriepustná tkanina je vyrobená z polyestru s obojstrannou vrstvou PVC zvyšujúcou jej odolnosť. Výrobok je možné použiť ako účinnú ochranu pred teplom počas horúcich teplých slnečných dní a ako úplne zatemňujúcu roletu zaručujúcu pohodlný spánok po celý rok.

Ľahká vonkajšia roleta VELUX SSS znižuje aj hluk zvonku.Zlepšuje tepelnú izoláciu okna, čím, uľahčuje udržanie správnej teploty v dome bez ohľadu na počasie.

Ľahké vonkajšie rolety sú vyrobené tak, aby vám dlho vydržali. Zatemňujúca tkanina je vyrobená z polyestru s obojstrannou vrstvou PVC a je vystužená vodorovnými lakovanými hliníkovými lamelami zlepšujúcimi odolnosť proti poveternostným vplyvom. Tkanina je testovaná na odolnosť voči ultrafialovému žiareniu a zhoršeniu vlastností v dôsledku tepla, ako je zmrštenie alebo zvlnenie. Tkanina je testovaná na životnosť aspoň 10 rokov.

So solárnym napájaním a jednoduchou obsluhou


Ľahká vonkajšia roleta VELUX je na solárny pohon a ľahko sa ovláda. Dodáva sa s vopred spárovaným ovládačom pripraveným na použitie. Pre ešte viac pohodlia môžete roletu ovládať pomocou aplikácie VELUX App Control alebo systému VELUX ACTIVE with NETATMO (oboje je možné zakúpiť samostatne).


 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Captcha
Štítky: novinka,